1980 yılında başkentimiz Ankara’da 40 metrekare bir alanda kurulduk. İnsanların her daim kaliteli ürünler tüketmelerini düstur edinerek çıktığımız yolculuğumuza Türkiye ve dünyada kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şekerleme Sektöründe Öncüyüz

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana gerek yurtiçi gerekse yurtdışı satış havuzumuzu genişleterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Her daim ileriyi düşünen geniş vizyonumuzla birlikte kısa zamanda Ankara sınırlarını aşara Türkiye’nin en büyük şekerleme markalarını oluşturmanın gurunu yaşıyoruz. İnovatif ekipler, Ar-Ge çalışmaları ve kalite standartlarımızın yüksekliği sayesinde bugün, şekerleme sektörü dendiğinde birçok farklı ürünü en sağlıklı ve titiz şekilde tüketici ile buluşturuyoruz.
Yer aldığımız sektörde lider ve öncü bir firma olmanın dışında Selimzade ve Şekerleme Akademisi gibi markalarla kurumsal kimliğimizi geliştirdik. Bu markaların altında geleneksel lezzetlerimiz ile dünya mutfağını birleştirerek geniş bir ürün havuzu oluşturmayı başardık.

Kaliteli Üretim, Güvenli Tüketim

Öz Hicret Şekerleme olarak sizler için her daim en kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek için değişen taleplerinizi değerlendirmeye almaya devam ediyoruz. Bunu yaparken gerek Gıda Bakanlığı’nın, gerekse sektörümüzdeki kalite sertifikalarının yeterliliklerini göz önünde bulunduruyoruz. 100’e yakın çalışanı istihdam ettiğimiz 3600 metrekare büyüklüğündeki fabrikamızda, talep edilen ürünlerin kalite anlayışımızdan ödün vermeden hızlı bir şekilde üretmeye devam ediyoruz.
Lokum, şeker, çikolata gibi ürünlerimizin tamamı global pazardaki gücümüzü perçinleyecek şekilde kaliteli bir üretim paletinden çıkmaktadır. Helal Sertifika, ISO 9001, ISO 22000 gibi belgelerle kalite standartlarımız da bunun net bir göstergesidir. Sağlıklı, hijyenik ve güvenli üretim için edindiğimiz tüm belgeler, ürünlerimizin fabrikadan evlerinize kadar olan yolculuğunun teminatı olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Bayilerimizde Aynı Kalite

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Türkiye’nin dört bir köşesine verdiğimiz bayiliklerde de aynı hizmet anlayışını düstur ediniyoruz. Özenle seçtiğimiz iş ortaklarımız, günlük ve taze olarak ulaştırdığımız ürünleri gerekli hijyen önlemlerini dikkate alarak tüketici ile buluşturuyor.

İster bayiliklerimize uğrayarak, isterseniz de internet alışverişi ile dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Her iki durumda da aynı kalitede ürünlerle buluşabilirsiniz. Online alışverişlerde teslimat oldukça şeffaf bir şekilde gerçekleşerek ürünlerimizin tazeliği her daim muhafaza edilir.

Dünya Pazarına Hâkim


Güçlü satış ağımız, Türkiye genelinde ürünlerimizi kolay bir şekilde ulaştırmamıza yardımcı olurken, ihracat birimimizin çalışmaları ile 10’un üzerinde ülkeye birebir teslimat yaparak hedeflerimizi her geçen yıl daha da büyüterek ilerlemeye devam ediyoruz.